Cel mai mult imi plac iscusitii din masinile carora zboara in trafic pungile din plastic si ambalajele de la fast-food cu resturi in ele. Sunt fanul lor, imi vine sa ma joc cu ei pana nu mai sunt. Daca ai stii ca te paste o amenda de 15 milioane daca faci o mizeria d-asta, probabil ca nu ai arunca. Amenzi sunt, chiar daca nu suficient de mari, dar ar trebui sa le puna in practica politia.
Cel mai mult imi plac iscusitii din masinile carora zboara in trafic pungile din plastic si ambalajele de la fast-food cu resturi in ele. Sunt fanul lor, imi vine sa ma joc cu ei pana nu mai sunt. Daca ai stii ca te paste o amenda de 15 milioane daca faci o mizeria d-asta, probabil ca nu ai arunca. Amenzi sunt, chiar daca nu suficient de mari, dar ar trebui sa le puna in practica politia.



